Обшуки у Мін’юсті: ДБР розслідує справу про можливе вимагання хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне бюро розслідувань прийшло з обшуками в Міністерство юстиції через розслідування справи про можливе вимагання столичною адвокаткою хабара, який нібито мали передати в Мін’юст.

  Міністра юстиції Петренка звинуватили у заволодінні бізнесом через державні інструменти — АГРОПОЛІТ

  Про це інформує УП з посиалнням на міністра юстиції Дениса Малюська.

  ДБР доручило проводити експертизу в справі Київському науково-дослідному інституту судових експертиз. При цьому сам інститут також підпорядковується Мін’юсту.

  На прохання КНДІСЕ слідчі прийшли вилучити документи в приміщеннях міністерства, розташованих в Рильському провулку та на вулиці Бульварно-Кудрявській. Правоохоронці скопіювали всю систему електронного документообігу відомства.

  Підозр співробітникам міністерства не вручали.

  Передісторія:

  23 квітня правоохоронці затримали адвокатку Аллу Цимановську. За версією слідства, вона вимагала та отримала 160 тисяч доларів за перереєстрацію земельних ділянок.

  Жінка нібито пропонувала передати гроші членам Колегії з розгляду скарг Мін’юсту. Водночас, їй повідомили про підозру не в хабарництві, а шахрайстві. Колеги адвокатки назвали це провокацією. Співробітникам Мін’юсту підозри не вручили.

  17 червня Державне бюро розслідувань провело обшуки в Міністерстві юстиції, у приміщенні Антирейдерської комісії. Згодом правоохоронці повідомили, що викрили адвоката, який намагався заробити на власниках захопленого рейдерами підприємства.

  Він, за версію слідства, вимагав хабар, який нібито мав передати в Мін’юст, але насправді не мав таких намірів. Його дії також кваліфікували як шахрайство.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150