Чужі автівки та зарплата в 44 тисячі: доходи та статки керівника окружної прокуратури Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В рамках проєкту “Е-декларації під мікроскопом” Версії проаналізували статки, доходи і грошові активи керівника окружної прокуратури міста Івано-Франківська Ігоря Стефанишина.

  Нагадаємо, Стефанишин Ігор Ярославович очолив Івано-Франківську місцеву прокуратуру в грудні 2015 року. До того він займав посаду начальника відділу нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури Івано-Франківської області, був радником юстиції.

  Свого часу Ігор Стефанишин став переможцем відкритого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах Прозорість і незаангажованість відбору неодноразово ставили під сумнів.

  Подаватися на конкурс мали змогу всі охочі з відповідною освітою та досвідом роботи. Процедура відбору передбачала чотири етапи: професійний тест, тест на логіку, психологічний портрет та онлайн-співбесіду перед конкурсною комісією.

  Перед останнім етапом Ігор Стефанишин був лише десятим у рейтинговому списку. Він набрав 91 бал за знання законодавчої бази, проте провалив інші тести і за загальні здібності отримав лише 18,33 бали (за цими показниками був на 25 місці серед 30 кандидатів). Втім після співбесіди Львівська конкурсна комісія подала на розгляд тодішнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна три кандидатури, серед них і кандидатуру Стефанишина. А вже 15 грудня 2015 року відбулося офіційне представлення нового головного прокурора міста Івано-Франківська.

  В 2020 році в Україні була проведена масштабна атестація прокурорів – спочатку регіональних, а згодом і місцевих. Серед 6 тисяч прокурорів місцевих прокуратур успішно пройшли атестацію 4064 прокурори, третина провалилась.

  Деякі попередні очільники залишились працювати в органах прокуратури, проте на нижчих посадах. Зокрема Ігор Стефанишин, екс-керівник Івано-Франківської місцевої прокуратури, після атестації став просто прокурором.

  Втім віднедавна він знову зайняв керівну посаду – тепер Ігор Стефанишин очолює окружну прокуратуру міста Івано-Франківська.

  У декларації місцем своєї реєстрації головний прокурор Івано-Франківська вказав місто Галич, хоча фактично проживає в Івано-Франківську.

  Ігор Стефанишин має земельну ділянку у селі Чернів колишнього Рогатинського району. Також у декларації прокурор вказав одразу три квартири:

  • у Галичі кожному з членів його сім’ї належить по 25% квартири площею 59,8 кв.м.,
  • в Івано-Франківську задекларував інше право користування квартирою, яка належить Ярославу Стефанишину,
  • у Рогатині має частку у квартирі на 68 кв.м.

  Головний прокурор Івано-Франківська не має власної автівки, але задекларував інше право користування одразу на два транспортних засоби: VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2006 року випуску, який належить Андрію Боянівському, та Skoda Superb 2012 року випуску, яка придбана дружиною в 2018 році за всього(!) 97 тисяч гривень(менше 4 тис. американських доларів), що є надзвичайно дешевою покупкою, зважаючи на середню вартість автомобілів такого класу та року випуску на момент покупки.

  Фото з порталу Авто ріа:

        

  Зарплата Ігор Стефанишина за рік склала трохи більше півмільйона гривень – 530 789 гривень, що в середньому складає – не менше 44000 гривень за місяць. Ще 3 975 гривень він отримав за надання майна в оренду агропромисловому підприємству “Агропродсервіс”. Дружина Ірина Стефанишин, яка працює головним спеціалістом відділу з питань виплати пенсій в Головному Управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, отримала 159 004 гривень зарплати.

  Всі грошові активи родина Стефанишиних зберігає в національній валюті – готівкою та на банківських рахунках. Їх загальна сума склала 807 495 гривень.

  Ігор Стефанишин хоч і не має власного автомобіля, проте є членом гаражного кооперативу “Рогатин-Автомобіліст”. Також головний прокурор Івано-Франківська є першим заступником голови громадської спілки “Івано-Франківська обласна федерація футболу” та членом ГО “Івано-Франківська обласна організації Українського товариства мисливців та рибалок”.

  У травні 2021 року Ігор Стефанишин повідомив про суттєві зміни в майновому стані – придбання квартири на 84 кв.м в Івано-Франківську за 877 500 гривень.

  (Visited 64 times, 1 visits today)
 • 180x150