Підозрюваного в хабарництві голову Харківської облради виключили з фракції «Слуга народу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голову Харківської обласної ради Артура Товмасяна, якого підозрюють в отриманні хабаря в розмірі понад 1 млн грн, виключили з фракції «Слуга народу».

  Підозрюваного в хабарництві голову Харківської облради виключили із фракції "Слуга народу" | Новинарня

  Про це повідомив заступник голови Харківської ОДА, депутат облради від «Слуги народу» Роман Семенуха, пише «Інтерфакс-Україна».

  «Через півтори години після того, як стало відомо, що йому оголошено про підозру, було зібрано позачергове засідання фракції і Товмасяна виключили. Рішення було ухвалено одноголосно», — заявив він.

  За словами Семенухи, на засіданні Товмасян був відсутній.

  «Його самого не було. Були майже всі, за винятком 2–3 депутатів. Товмасян подав письмову заяву про призупинення членства у фракції, але ми її не розглядали, оскільки вже ухвалили рішення про виключення. Просто взяли до відома», – додав заступник голови ОДА.

  Окрім цього, Семенуха розповів, що запропонував звернутися до депутатів з інших фракцій та зібрати позачергову сесію облради, і колеги підтримали його ініціативу.

  «Було ухвалено рішення, що в разі розгляду на позачерговій сесії питання про нового керівника облради, ми будемо пропонувати на цю посаду Олександра Попова», – зауважив він.

  Як інформував ZAXID.NET, детективи НАБУ повідомили главу Харківської обласної ради Артура Товмасяна про підозру в отриманні 1 млн 50 тис. грн неправомірної вигоди.

  Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

  За версією слідства, на початку 2021 року голова Харківської обласної ради у змові зі своїм заступником вимагав та одержав неправомірну вигоду у 1,05 млн грн за залишення на займаній посаді керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська обласна рада.

  Впродовж першого півріччя 2021 року посадовці отримали вказану суму коштів чотирма траншами, у тому числі за посередництва спільника адвоката.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150