Підозрюваного в хабарництві голову Харківської облради відправили у відставку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Харківської обласної ради на позачерговій сесії в четвер, 19 серпня, ухвалили рішення про звільнення Артура Товмасяна з посади голови облради. Таким чином, депутати задовольнили заяву Товмасяна, яку він подав 17 серпня.

  Підозрюваний у хабарництві голова Харківської облради подав у відставку

  В офіційному повідомленні Харківської обласної ради зазначається, що Товмасяна звільнено « у зв’язку з достроковим припиненням повноважень». За його звільнення проголосували 88 депутатів, п’ятеро проголосували проти, один утримався, двоє – не голосували, 24 були відсутні. Голосування відбувалося таємно, повідомило «Суспільне».

  Нового голову обиратимуть таємним голосуванням. Депутати розглядатимуть єдину кандидатуру: «Слуга народу» висунула на цю посаду заступницю голови своєї фракції в облраді Тетяну Єгорову-Луценко.

  Пізніше депутати Харківської облради таки обрали Єгорову-Луценко на посаду голови. Вона була єдиною кандидаткою на цю посаду.

  Як повідомив голова лічильної комісії Віталій Панов, якого процитувала агенція «Інтерфакс-Україна», за неї проголосували 75 депутатів, проти – 9.

  Тетяна Єгорова-Луценко народилася в 1983 році. Закінчила Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство». З серпня 2020 до квітня 2021 Обіймала посаду першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації. З грудня 2017 до грудня 2019 очолювала головне територіальне управління юстиції в Харківській області.

  Артур Товмасян подав у відставку 17 серпня.

  22 липня правоохоронці провели обшуки в Харківській облраді – зокрема, в кабінетах голови облради Артура Товмасяна та його заступника Андрія Малиша. Того дня заступника голови Харківської обласної ради та його спільника-адвоката викрили на хабарі в 1,05 млн грн. Вони нібито вимагали кошти від директора комунального підприємства за те, аби той залишився на посаді. Вищий антикорупційний суд (ВАКС) посадив Малиша на два місяці до СІЗО.

  4 серпня Національне антикорупційне бюро України оголосило Артуру Товмасяну підозру в хабарництві. Після цього фракція «Слуга народу» в Харківській облраді відразу виключила його зі свого складу.

  5 серпня ВАКС обрав Товмасяну запобіжний захід, але вже 10 серпня за голову Харківської облради внесли майже 3 млн грн застави.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150