У Тернопільській області 7 поліцейських притягнуто до відповідальності за корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж цього року працівники Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 9 (за погодженням з прокуратурою) склали та направили до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.

  Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

  Упродовж цього року,працівниками Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, складено та направлено до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.
  До адміністративної відповідальності судами області притягнуто 7 правоохоронців, 2 з них – у справах за протоколами Національного агентства з питань запобігання корупції.

  З метою встановлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, вирішення питання відповідальності винних осіб, розроблення заходів, спрямованих на недопущення порушень законодавства, органами прокуратури області внесено в Головне управління Національної поліції в Тернопільській області 17 подань , до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 поліцейських, 2 з них – звільнено з посад.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150