Подарунок на мільйон гривень. Хто і за які гроші збудував для Зеленського басейн (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Подарунок, який виглядає як хабар – невідомі благодійники збудували басейн для президента України Володимира Зеленського. 

  Подарунок на мільйон гривень. Хто і за які гроші збудував для Зеленського басейн ВІДЕО

  Басейн Зеленського знайшли кілька місяців тому – його збудували в одній з найбільш віддалених резиденцій Президента України, на Бірючому острові в Азовському морі. Ми зацікавилися цією резиденцією, після того, як заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, буцімто влада відкрила доступ на острів, і там буде екопарк.

  Ніяких сюрпризів: коли Кирило Тимошенко заявив, що Офіс Президента “фактично відкрив доступ” на острів, він фактично збрехав. Бірючий острів, – закрита територія. З 2015 року там проводилися автомобільні екскурсії, але нічого подібного зараз немає. Щоб потрапити до резиденції Президента нам довелося пройти двадцять кілометрів пішки. Ну, і звичайно, в самій резиденції нам підтвердили, що це закритий об’єкт.

  Так ось, про басейн. На місці ми застали грандіозну реконструкцію. Дачний будинок Президента, який збудували ще для Микити Хрущова, повністю переробили. Так само оновили будинки для охорони й почту, а на території з’явився величенький такий басейн з баром і спортивним майданчиком. І ще раз: коли в Офісі Президента говорили, що нібито будують на острові якийсь туристичний комплекс, це була неправда. Це не туристичний комплекс, це все виключно для Президента і його людей. Співробітники резиденції буквально називають її “приватною територією”.

  Звичайно, нам стало цікаво, скільки коштує басейн Президента платникам податків. Орієнтовно, вартість такої споруди, – півтора-два мільйони гривень, але резиденція розташована у важкодоступному місці, і це може спричинити подорожчання робіт десь у півтора раза. Ми написали запит до Державного управління справами, вони перекинули його до Азово-Сиваського національного парку, на балансі якого знаходиться резиденція, і там цілий місяць думали, що ж сказати про басейн. І ось нарешті придумали. Нам офіційно повідомили, що оновлення резиденції президента і будівництво басейну відбувається коштом “безоплатної благодійної допомоги”. Розумієте? Тобто невідомо хто, дав Президенту грошей на басейн! Цікаво, за що саме Зеленський отримав такий подарунок? Бо виглядає просто як хабар.

  Але насправді в резиденції Президента і не могли дати нам іншої відповіді, тому що офіційно жодних тендерів на це будівництво не проводили. Тобто гроші дійсно взялися нізвідки. Рано чи пізно все таємне стає явним, і цю таємницю Зеленського ми теж спробуємо вивідати.

  https://youtu.be/SeC7k2ZZvyI

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150