Детективи НАБУ повідомили, що посадовця спіймали на гарячому. Наразі вони працюють над тим, аби викрити спільників затриманого.

За інформацією, якою володіє журналіст Олег Новіков, мовиться про Євгена Гетьмана. На момент затримання він виконував обов’язки голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. За даними журналіста, Гетьман також є чинним працівником Служби безпеки України.

Що відомо про Євген Гетьмана

В електронній декларації за 2019 рік посадовець вказав, що володіє 2 квартирами у Києві та земельною ділянкою неподалік столиці. На нього та членів його сім’ї зареєстровані авто BMW 530 та Nissan Micra.

Цікаво, що у Гетьман задекларував й подарунок у негрошовій формі, який його дружина Надія отримала від Марії Рудько. Вартість цього подарунку сягає майже 1,5 мільйонів гривень.

У жовтні 2020 року, коментуючи призначення Гетьмана у Комісію з регулювання азартних ігор, міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов наголосив, що той має досвід:

  • у напрямі міжнародної співпраці;
  • роботи у регуляторних органах;
  • керівництва комунальними та приватними підприємствами.

Повний текст публікації Олега Новікова у телеграмі:

Детективи антикорупційного бюро викрили на одержанні неправомірної вигоди в 90 тисяч доларів одного з членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. За моїми даними, йдеться про Євгена Гетьмана. На момент затримання він виконував обов’язки голови КРАІЛ. За деякими даними, Гетьман ще й є чинним працівником Служби безпеки України. За версією слідства, він вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. Для його викриття було залучено детективів «під прикриттям». Ймовірно є й інші учасники, які причетні до вимагання і одержанні неправомірної вигоди за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. Слідчі дії тривають.