Міськрада на Львівщині за 1,4 млн замовила укріплення берегу для приватного готелю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Соколівська міськрада уклала угоду з ТОВ «СО Груп» на укріплення берегів та регулювання русел річок Кам’янка та Лужки річки у Львівській області за 1,40 млн грн. Роботи за бюджетні кошти проведуть біля приватних котеджів готельного типу, що будують власники фірми.

  Про це написала Олександра Губицька для «Наші гроші. Львів».

  На тендер було подано три пропозиції, але дві дешевші замовник відхилив. Зокрема ТОВ «Гідробуд-М», що пропонувало виконати роботи за 1,21 млн грн.,  відхилили через одну помилку – відсутній лист на обробку персональних даних для однієї людини. А пропозицію в 1,28 млн грн. ТОВ «Будпроект ІФ» відхилили через те, що фірма подала довідку про кінцевого бенефіціарного власника. Замовник вказав, що в держреєстрі не вказано бенефіціарного власника, відтак довідка, надана компанією, не відповідає офіційним даним.

  Власниками «СО Груп» є Ігор Петречко і Василь Танчук. А берегоукріплення Сколівська міськрада вирішила проводити якраз поруч з тим місцем, де Василь Танчук і батько Ігоря Петречко – Василь Петречко, депутат Сколівської міськради, будують котеджі готельного типу із оглядовою вежою.

  Зліва – будівництво котеджів Василем Петречко і Василем Танчуком

  Роботи на річці Кам’янка розпочалися раніше, а минулого року виник скандал через те, що вони велися без дозвільних документів. Зокрема, не було внесено інформацію до реєстру Оцінки впливу на довкілля, а прокуратура відкрила за цим фактом кримінальну справу.

  Тепер роботи Соколівська міськрада позначила як ліквідацію надзвичайної ситуації, а для таких робіт не потрібно проводити оцінку впливу на довкілля. Хоча Державна служба з надзвичайних ситуацій, яка має реєструвати надзвичайні ситуації, в зазначений час ніяких подібних історій в районі згаданих річок не реєструвала.

  Загалом біля річок Кам’янка та Лужки родини Танчуків і Петречко володіють понад десятьма наділами різної площі і призначення – від індивідуального дачного будівництва до будівництва готельно-ресторанного комплексу. Загальна площа ділянок становить майже 10 гектарів.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150