Депутата та чиновників Полтавської міськради викрили на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України в Полтавській області викрила на отриманні хабарів посадовців одного з управлінь Полтавської міської ради та депутата.

  Депутата та чиновників Полтавської міськради викрили на хабарі - ZAXID.NET

  Про це повідомили у прес-центрі СБУ у четвер, 2 вересня.

  Як розповіли у відомстві, зловмисники намагалися організувати систему поборів з місцевих підприємців при видачі дозвільних документів на будівництво та благоустрій. У разі відмови платити, погрожували їм створити перешкоди у веденні підприємницької діяльності.

  Слідством встановлено, що вартість таких «дозвільних документів» для одного із місцевих підприємців зловмисники оцінили в 5 тис. доларів США.

  Оперативники СБУ затримали депутата відповідно до ст. 208 КПК під час отримання другої частини хабаря.

  У межах кримінального провадження затриманому та причетним посадовцям найближчим часом планується оголосити про підозру. Тривають слідчі дії.

  Як повідомляє місцеве інтернет-видання «Полтавщина», СБУ викрила на хабарі депутата Євгена Диканя та посадовців Полтавської міськради, зокрема, начальника з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради Миколу Шевельова

  За даними слідства, вони вимагали у громадянина 5 тис. доларів за видачу паспорта фасаду об’єкта нерухомості, розташованого у центрі Полтави, та непритягнення його до відповідальності за проведену реконструкцію будівлі. Після одержання останньої частини хабаря у сумі 3 тис. доларів депутата затримано в порядку ст. 208 КПК України.

  Як інформував ZAXID.NET, раніше у Києві викрили посадовця на хабарі в 1 млн грн за відчуження санаторію профспілок.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150