«Софія Київська» замовила охорону двох музеїв оточенню екс-депутата Київради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національний заповідник «Софія Київська» 18 серпня замовив ТОВ «Сила захисту» охорону двох музеїв на загальну суму 1,26 млн грн. Про це написала Інна Арас у виданні «КиевVласть».

  Софія Київська - історія будівництва, фрески та цікаві факти

  Перша угода на 697 тис грн. передбачає охорону музею «Софійський Собор» і території з ансамблем споруд навколо. Охорону забезпечать 2 цілодобових (з 9:00 до 9:00) і 1 денний (з 9:00 до 19:30) пости.

  Другий договір (ціна 572 тис грн.) укладено на надання охоронних послуг музею «Золоті Ворота» та території навколо нього на 2-х цілодобових постах (з 9:00 до 9:00).

  Згідно з угодами, «Сила захисту» надаватиме охоронні послуги с 2 вересня по 31 грудня 2021 року.

  Раніше видання повідомляло, що в січні 2021 р. національний заповідник «Софія Київська» замовив послуги приватної охорони для чотирьох своїх музеїв. З січня по грудень 2021 р. охорону Софійського собору та Кирилівської церкви повинно було забезпечувати ТОВ «Протект Фірм», а Золотих воріт і Андріївської церкви – ПП «Місто 044».

  Згодом сторони скоротили надання послуг охорони Софійського Собору до 31 травня 2021 року, а Золотих воріт – до 2 серпня 2021 року. Як зазначено у додаткових угодах, терміни скоротили, враховуючи фактичне фінансування витрат.

  ТОВ «Сила захисту» створено в серпні 2019 р. Власником та директором є Володимир Обломєй.

  «Сила захисту» входить до групи «Шериф» екс-депутата Київради (VIII скликання) Дмитра Стрижова і його дружини Марини Стрижової. Компанії групи надають послуги охорони стаціонарних об’єктів, масових заходів та фізосіб, пультової охорону, охоронний супровід, а також займаються установкою систем відеоспостереження та контролю доступу.

  За результатами участі в держзакупівлях «Сила захисту» уклала 5 договорів на загальну суму 2,3 млн грн. Найбільший замовник – Національний заповідник «Софія Київська».

  До складу Національного заповідника «Софія Київська» входять: Софійський собор з комплексом монастирських споруд, Золоті ворота, Кирилівська та Андріївська церкви. Формально він також включає Генуезьку фортецю (Крим). Керує заповідником «Софія Київська» Неля Куковальська.

  «Софія Київська» підпорядкована Міністерству культури і інформаційної політики. З червня 2020 р. посаду міністра культури і інформаційної політики займає Олександр Ткаченко.

  Від «Наших грошей»

  Під час торгів по обох лотах конкурентами ТОВ «Сила захисту» були ТОВ «Страж – система безпеки» Євгена Шевченка з Чернігівської області та київське ТОВ «А1 Охорона» Анатолія Пишного, які пропонували значно нижчі суми («Страж – система безпеки» за першим лотом пропонувало 415,9 тис грн., за другим – 339,9 тис грн., «А1 Охорона» – 416 тис грн. та 340 тис грн. відповідно).

  Водночас пропозиції і ТОВ «Страж – система безпеки», і ТОВ «А1 Охорона» були відхилені через те, що учасники не надали частину документів, та через невідповідність умовам тендерної документації.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150