Екс-працівника МВС з Луцька посадили на рік за торгівлю посадами в СБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Луцький міськрайонний суд призначив покарання екс-працівнику МВС Миколі Семяшку, який за 5 тис. доларів обіцяв влаштувати знайомого на роботу в СБУ.

  Екс-працівника МВС з Луцька посадили на рік за торгівлю посадами в СБУ - ZAXID.NET

  Чоловіка викрили у лютому 2020 року під час отримання неправомірної вигоди. У суді він свою вину заперечував, а справу проти нього назвав сфабрикованою. Втім, чоловіка визнали винним у порушенні ч.2 ст. 190 (шахрайство), та призначили йому один рік обмеження волі.

  Про вирок Луцького міськрайонного суду від 31 серпня повідомив «Судовий репортер». Згідно з матеріалами справи, у січні 2020 року Микола Семяшко дізнався, що товариш його двоюрідного брата хоче працевлаштуватись до управління СБУ Волинської області. Він запропонував вирішити це питання за 5 тис. доларів.

  Зокрема, чоловік збрехав, що є працівником контррозвідки СБУ. Також запевнив, що він вже нібито спілкувався з уповноваженими особами управління та передав 5 тис. доларів за влаштування знайомого на роботу. Він повідомив «кандидату», що потрібно повернути ці гроші, а також принести автобіографію.

  Почувши, що у нього вимагають гроші, чоловік сконтактував з двоюрідним братом Миколи Семяшка. Разом вони пішли до управління СБУ та написали заяви. Втім, після цього чоловік погодився зустрітись і передати гроші. 6 лютого на вулиці Даньшина обвинувачений і потерпілий зустрілись, зокрема, обвинуваченому було передано 5 тис. доларів. Ці гроші видали працівники СБУ, а купюри були мічені. Чоловіка затримали після отримання суми.

  Згодом, 7 лютого, прес-служба СБУ повідомила, що чоловік, який вимагав гроші, є екс-працівником МВС на Волині. Виявилось, що це не вперше він обіцяв знайомим влаштувати їх на роботу в СБУ.

  У суді обвинувачений не визнавав свою провину та заявляв, що справа проти нього сфабрикована. Втім, суд визнав чоловіка винним у порушенні ч.2 ст.190 (шахрайство). Максимально санкція статті передбачає до 3 років ув’язнення, але суд вирішив призначити менш суворе покарання у вигляді обмеження волі на рік.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150