Затриманий на хабарі львівський лікар вийшов із СІЗО під заставу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід керівнику одного з відділень львівського кардіоцентру, якого наприкінці серпня затримали на хабарі. Він вимагав гроші в пацієнта, якому мали безкоштовно встановити кардіостимулятор.

  Як повідомляв ZAXID.NET, за версією прокуратури, лікар Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру отримав 65 тис. грн хабара від пенсіонера за проведення операції на серці, під час якої йому мали встановити кардіостимулятор.

  Наприкінці серпня його затримали під час отримання хабара. Якщо його провину доведуть, медику загрожує від 5 до 10 років із конфіскацією майна за ч. 3 ст. 368 ККУ.

  Правоохоронці не повідомляють, завідувача якого саме з відділень кардіоцентру затримали на хабарі. Однак за даними ZAXID.NET йдеться про керівника відділення електрофізіологічних обстежень серця з рентгенопераційною Остапа Герету.

  27 серпня суддя Галицького районного суду Львова Олег Юрків обрав лікарю запобіжний захід – тримання під вартою у львівському СІЗО до 24 жовтня включно з можливістю застави 136,2 тис. грн застави.

  У прес-службі Львівської обласної прокуратури ZAXID.NET повідомили, що заставу медик сплатив і вийшов із СІЗО. Згідно з рішенням суду, на час слідства його зобов’язали утриматися від спілкування з колегами з кардіоцентру, здати паспорт і не виїжджати за межі Львова без дозволу слідчого.

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150