Підприємці з однаковими телефонами поділили півтора мільйони від львівської спецшколи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підприємці Тетяна Марченкова та Роман Халапенко розіграли 1,4 млн грн на торгах з постачання шкільного обладнання для Львівської спеціальної школи №100.

  Двоє підприємців з однаковими телефонами та помилками в документах розіграли у Франківську 2 мільйона - "Репортер"

  Під час аукціону конкуренти не змагалися між собою, однак ціна Тетяни Марченкової була на 4,3 тис. грн дешевшою. Тому договір на постачання інтерактивної панелі та багатофункціонального пристрою підписали з нею, пише СТИК з  посиланням на Наші гроші.Львів.

  Як свідчать документи, конкуренти використовують спільні номери телефонів та спільну адресу електронної пошти. Хоча підприємці зареєстровані за різними адресами, поштовою у своїх довідках вони вказують одну вулицю та один номер будинку в Києві. Обидва учасники орендують в ПП «Медсервіс-Партнер» офісні приміщення в цьому будинку по 49 м2 кожне за номерами №81 та №79.

  Окрім того, на інших торгах Роман Халапенко у довідці про аналогічний досвід вказав співпрацю з підприємицею Тетяною Марченковою. Як вказано в документі, він уклав з нею угоду на постачання ноутбуків.

  За результатами поточних торгів Львівська спеціальна школа №100 отримає 11 комплектів шкільної техніки. Дев’ять інтерактивних панелей Promethean ActivPanel коштують по 151 тис. грн з програмним забезпеченням, а два багатофункціональні пристрої Epson L3150 – по 8,5 тис. грн.

  Про учасників

  Тетяна Марченкова повторно зареєструвалася як підприємиця в червні цього року в Києві. Натомість її конкурент Роман Халапенко вперше зареєстрував свою діяльність в березні 2021 року в Миколаївській області.

  За даними проєкту Clarity, учасники зустрічались на торгах дев’ять разів. В основному в завершених тендерах учасники не змагалися між собою, а Тетяна Марченкова перемагала. Протягом 2020-2021 років вона отримала державних замовлень на 4,4 млн грн, а її конкурент Роман Халапенко – 2,1 млн грн.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150