Ув’язненому за хабар одеському екс-судді продовжують платити зарплату

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній одеський суддя Анатолій Целух, якого в лютому 2021 року засудили за хабарництво, продовжує отримувати суддівську зарплату, перебуваючи у в’язниці.

  Ув'язненому за хабар одеському екс-судді продовжують платити зарплату - ZAXID.NET

  Як повідомляє проект Prosud, наприкінці лютого цього року Апеляційна палата Вищого Антикорупційного суду засудила екс-суддю Малиновського райсуду Анатолія Целуха до п’яти років ув’язнення з конфіскацією майна, після чого він поїхав відбувати покарання до Львівської колонії.

  «Однак за півроку, що Целух відсиджує свій термін за отримання 2500 доларів США хабара, Вища рада правосуддя так і не знайшла часу, щоб скасувати його почесну відставку та позбавити пожиттєвого утримання судді. А тому всі пів року ми з вами, як платники податків, продовжуємо виплачувати щомісяця по 130000 грн зарплатні судді, якого засудили за хабарництво», – наголошується у повідомленні.

  Працівники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро України затримали одеського суддю Анатолія Целуха в березні 2019 року в момент отримання 2500 доларів хабара.

  В липні 2020 року Вищий антикорупційний суд визнав Целуха винним у хабарництві і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім років з позбавленням права обіймати посаду судді та будь-які посади в правоохоронних органах на три роки з конфіскацією всього його майна.

  В лютому 2021 року апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково задовольнила скаргу адвокатів засудженого і пом’якшила йому покарання, скоротивши строк ув’язнення з семи років до п’яти.

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150