Нардепа від Коломиї Андрія Іванчука запідозрили в контрабанді – ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народного депутата від Коломиї Андрія Іванчука та його друга, підприємця Артура Гранца запідозрили в контрабандній схемі.

  Нардепа від Коломиї Іванчука запідозрили в контрабанді

  Про те, як працює схема і хто в них замішаний, йдеться в матеріалі OBOZREVATEL, пише СТИК.

  Під час перевірки магазину безмитної торгівлі (duty free) з’ясувалося, що на пасажирів під час перетину кордону оформляли до 30 літрів міцних напоїв. Це кілька ящиків, наприклад, віскі на кожного. З такого алкоголю не потрібно платити податки за умови, якщо його вивозять за кордон. Однак замість цього тонни спиртного поширюють всередині країни. Бюджет на таких схемах втрачає мільярди гривень.

  Один із рекордних обсягів продажу такого алкоголю – в пунктах торгівлі скандального бізнесмена Артура Гранца. Через свої фірми він пов’язаний із народним депутатом Андрієм Іванчуком (група “Довіра”), членом комітету з питань фінансової, податкової та митної політики. Саме цей комітет, зокрема, займається розслідуванням контрабанди в Україні.

  По 30 літрів віскі на кожного: як працює схема

  Комітет із питань фінансової, податкової та митної політики ініціював розслідування, щоб з’ясувати, що і як продається через магазини duty free.

  В ході розслідування з’ясувалося, що магазин безмитної торгівлі в пункті “Порубне” у квітні 2020-го, коли в країні був локдаун, на кожного, хто перетинав пункт, оформляли по 30 літрів міцного алкоголю.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150