СБУ опублікувала докази хабарництва начальника Льотної академії НАУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники Служби безпеки України вручили другу підозру в хабарництві начальнику Льотної академії Національного авіаційного університету (ЛА НАУ) Олександрові Чумаку. Його підозрюють у отриманні 20 тис. доларів хабара від керівника приватної компанії. Це вже друга підозра, яку СБУ вручає Чумаку – першу підозру з нього на початку вересня зняв суд, оскільки, на думку суддів, її було вручено з порушенням.

  СБУ опублікувала докази хабарництва начальника Льотної академії НАУ - TOP-News УКРАЇНА

  Нову підозру начальнику Льотної академії НАУ правоохоронці вручили в одній з київських лікарень. Чумака та його посередника – начальника Льотного училища ЛА НАУ Олександра Карауша – підозрюють у вимаганні хабара в сумі 20 тис. доларів, зазначила прес-служба СБУ в середу, 8 вересня.

  За інформацією правоохоронців, посадовці вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладання договорів про співпрацю з Льотною академією. У разі відмови, начальник ЛА НАУ погрожував підприємцю «знищити» його бізнес, стверджують у СБУ.

  Також 8 вересня СБУ опублікувала відео, на яких зафіксовані зустрічі фігурантів справи з директором компанії, від якого вимагали хабар. Серед іншого, на записах видно як:

  • начальник академії домовляється про систему «відкатів» на навчальних польотах студентів;
  • його не влаштовує хабар у національній валюті, вимагає долари;
  • сторони домовляються про «відкати» з кожного етапу навчань студентів;
  • начальник академії зізнається, що змушує студентів вносити «додаткові платежі».

  Зазначимо, що минулого тижня правоохоронці вже вручали Чумаку підозру за цією ж статтею, втім судді відпустили його прямо у залі засідань. Як писало тоді «Суспільне», суд зняв усі підозри з Чумака через те, що повідомлення про це йому вручили з процесуальними порушеннями. Тоді на засіданні суду прокурор пообіцяв подати апеляцію.

  Водночас керівника Льотного училища ЛА НАУ Олександра Карауша, який виступає посередником у цій справі, суд арештував на два місяці з правом внести 227500 грн.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150