Викладача Рівненської медакадемії оштрафували на 17 тис. грн за хабар від вступника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Викладача Рівненської медичної академії 57-річного Михайла Дем’янчука Рівненський міський суд оштрафував на 17 тис. грн та відсторонив на рік від роботи за отримання хабара від абітурієнта.

  Викладача Рівненської медакадемії оштрафували на 17 тис. грн за хабар від вступника - ZAXID.NET

  За 33 тис. грн він обіцяв посприяти у вступі на державну форму навчання. У липні Михайла Дем’янчука затримали у момент отримання коштів. Підсудний розкаявся і сприяв слідству.

  Рівненський міський суд оголосив вирок професору, викладачу Рівненської медичної академії Михайлові Дем’янчуку за вимагання та отримання хабара від абітурієнта: його оштрафували на 17 тис. грн з забороною викладати на один рік. Викладач вимагав 33 тис. грн від абітурієнта за сприяння у вступі на державну форму навчання, — повідомляє «Рівне 1».

  Правоохоронці затримали 57-річного викладача 14 липня у момент отримання коштів. Суд призначив йому нічний домашній арешт. Підозрюваний визнав провину, розкаявся і сприяв слідству, що прискорило розгляд справи у суді — відбулося усього кілька судових засідань. Засуджений не коментував вирок журналістам, уникнув коментарів і ректор медичної академії Ростислав Сабадишин.

  Раніше поліція повідомляла про те, що Михайло Дем’янчук неодноразово вимагав хабарі від абітурієнтів за сприяння у вступі на державу форму навчання. Цього разу він нібито змовився з іншими працівниками академії, утім, особи цих працівників слідство не встановило.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150