Справа ексголови Чернівецької облради: голова ВАКС заявила про спробу підкупу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич заявляє, що вперше за два роки роботи їй надійшла «пропозиція» від одного з народних депутатів обрати конкретний запобіжний захід підозрюваному, після чого вона звернулася до генпрокурора і до Вищої ради правосуддя. Як дізналися ЗМІ, мова йде про справу підозрюваного у хабарництві колишнього голову Чернівецької облради Івана Мунтяна.

  Справа Івана Мунтяна: голова ВАКС заявила про спробу підкупу

  Про це пише СТИК з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

  В ексклюзивному інтерв’ю агентству, відповідаючи на запитання про те, чи зверталися за два роки роботи суду до неї особисто як до голови суду з проханням сприяти розгляду справи для конкретного результату, Танасевич сказала: «До недавнього часу – ні, й так має бути».

  «Але в серпні 2021 року надійшло звернення народного депутата України до мене як голови суду з пропозицією про обрання конкретного запобіжного заходу у межах зазначеного кримінального провадження щодо ідентифікованої ним особи», – розповіла голова ВАКС.

  Водночас Танасевич наголосила, що її реакція на такі дії не забарилася.

  «Як того вимагає закон, я негайно звернулася до Вищої ради правосуддя і до генерального прокурора з повідомленням про втручання в діяльність правосуддя», – сказала голова ВАКС.

  Вона зазначила, що ВРП, розглянувши її повідомлення, ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради «для вжиття заходів щодо недопущення дій, які можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів під час здійснення правосуддя».

  Як повідомило агентству інформоване джерело, до голови ВАКС звертався народний депутат Юрій Камельчук (фракція «Слуга народу») в контексті кримінального провадження за підозрою колишнього голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна в одержанні неправомірної вигоди. Йшлося про підозрюваного – приватного підприємця, який, за попередньою інформацією, давав хабар, ця людина є свідком у справі Мунтяна.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150