Суд заарештував начальника Льотної академії НАУ на два місяці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд Кропивницького обрав запобіжний захід начальнику Льотної академії Національного авіаційного університету (ЛА НАУ) Олександрові Чумаку – два місяці тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 568,75 тис. грн у справі про вимагання хабаря.

  Суд заарештував начальника Льотної академії НАУ на два місяці - ZAXID.NET

  Про це повідомила прес-служба управління СБУ в Кіровоградській області.

  Як зазначається, взяти під варту підозрюваного вдалося лише з другої спроби, після повторного повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

  «Завдяки своїм корумпованим зв’язкам начальнику Льотної академії вдалося вирішити питання свого звільнення із зали суду під час першого судового засідання та втекти до міста Києва, щоб уникнути покарання. До внесення застави зловмисник буде перебувати під вартою», – наголосили у СБУ.

  Як інформував ZAXID.NET, 3 вересня Служба безпеки України оголосила про викриття начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та посередника ‒ начальника Льотного училища ЛА НА, на хабарі у 20 тис. доларів США.

  За версією слідства, посадовці вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладання договорів про співпрацю з Льотною академією. У разі відмови, начальник ЛА НАУ погрожував підприємцю «знищити» його бізнес. Пізніше СБУ опублікувала докази хабарництва начальника Льотної академії НАУ.

  Водночас керівника Льотного училища ЛА НАУ Олександра Карауша, який виступає посередником у цій справі, суд арештував на два місяці з правом внести 227500 грн.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150