Сімдесятирічна мати “слуги народу” купила дві квартири, будинок і Tesla на 14 мільйонів гривень ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За час роботи в парламенті депутата від “Слуги народу” Андрія Клочка, його 70-річна матір купила дві квартири в Києві, будинок, землю та автівку загальною вартістю близько 14,5 мільйонів гривень.

  Сімдесятирічна мати "слуги народу" купила дві квартири, будинок і Tesla на 14 мільйонів гривень

  Як дізналися журналісти Bihus.Info, одразу дві квартири (на 200 і на 68 кв.м) мати депутата купила одночасно в серпні 2021 року. Помешкання розміщено у житловому комплексі “Рів’єра”. Дві такі квартири мають коштувати близько 9,5 мільйонів гривень.

  Окрім того, у квітні 2021 вона придбала будинок на 150 кв.м під Броварами у селі Перемога, в котеджному місті Viva Village Town”. За даними продавців, дещо менші за площею будинку коштують 1,8 мільйона.

  У 2020 році жінка купила 24 соток землі у в Блиставиці, у 25 кілометрах від Києва. На цій територію землю без комунікацій продавали за 86 тис. грн за сотку, що означає, що ділянка мала обійтися у 2 мільйони гривень.

  Того ж року мати депутата придбала і автівку — Tesla Model X 2016-го року випуску, вартість яких на вторинному ринку починається з 1,2 мільйона.

  При цьому, згідно з декларацією Клочка, він не має власного житла.

  Сам депутат наразі очолює комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До обрання в парламент він працював приватним підприємцем з основним видом діяльності – торгівля книгами в спецмагазинах. Його дружина наразі продовжує підприємницьку діяльність та задекларувала доходи у 3,3 мільйони гривень.

  За словами Клочка, він не давав матері гроші на купівлю нерухомості, а із запитаннями порадив звертатися до неї.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150