П’ять мільйонів гривень і годинник з діамантами: Зе-депутатка Ірина Аллахвердієва задекларувала дорогі подарунки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нардепка від “Слуги народу” Ірина Аллахвердієва отримала грошовий подарунок у понад п’ять мільйонів гривень та годинник з діамантами від однієї людини. Про це свідчить декларація народної депутатки.

  П’ять мільйонів гривень і годинник з діамантами: Зе-депутатка Ірина Аллахвердієва задекларувала дорогі подарунки ФОТО

  Як виходить з даних Національного агентства із запобігання корупції, коштовні подарунки Аллахвердієвій презентував дехто, на ім’я Сурін Валерій Володимирович.

  “Слуга” Аллахвердієва, зокрема, задекларувала грошовий подарунок на суму 5,3 мільйона гривень і годинник DEFY MIDNIGHT швейцарської торгової марки “Zenith”, які отримала від Суріна. Варто зазначити, що годинник, як зазначається на сайті торгової марки, інкрустований 11 білими діамантами і коштує понад 300 тисяч гривень.Фото: НАЗКФото: НАЗКФото: НАЗКФото: НАЗК

  Ймовірно, що Валерій Сурін є батьком Ірини Аллахвердієвої. За даними відкритих джерел він очолює Миколаївський обласний союз риболовецьких колгоспів.Фото: zenith-watches.com

  Фото: zenith-watches.com

  Щодо декларації нардепки, у ній, зокрема, значиться, що Аллахвердієва має квартиру в Миколаєві, щоправда, 50% житла належить Суріній Вікторії Валеріївні, яка очевидно є сестрою Ірини Валеріївни.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150