Спритнику, який за $50 тисяч обіцяв посаду в ДБР, продовжили тримання під вартою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Печерський суд Києва продовжив запобіжний захід чоловікові, який підозрюється у незакінченому замаху на шахрайство в особливо великих розмірах.

  Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 9 вересня.

  1 липня цього року приблизно о 10 год. 30 хвилин у ресторані «Черноморка», що на столичному проспекті Перемоги, підозрюваний знаючи про наміри співрозмовника влаштуватися на роботу до Державного бюро розслідувань, запропонував допомогти за умови надання йому винагороди.

  Того ж дня, приблизно о 21 годині, у ресторані «Черноморка, підозрюваний розповів кандидату на посаду в ДБР, що має в цьому органі впливові зв’язки і уточнив, що його послуги будуть коштувати від 50 до 80 тисяч доларів США.

  З 1 по 14 липня чоловіки неодноразово спілкувалися по телефону, а також провели ще дві особисті зустрічі, на яких підозрюваний повторно заявив, що має впливові зв’язки у структурі Державного бюро розслідувань та Верховній Раді України.

  Під час зустрічі 12 липня і ресторані «Черноморка» чоловік нібито сказав, що за допомогу у призначенні на посаду начальника відділу Управління внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань йому треба передати 50 тисяч доларів. Із цієї суми 35 тисяч — до початку конкурсу і 15 тисяч — після призначення на посаду.

  За версією слідства, на момент обговорення умов та суми винагороди, підозрюваний достовірно знав, що не буде виконувати подальших зобов’язань щодо допомоги у працевлаштуванні на роботу в ДБР, оскільки не має жодного стосунку до процедури працевлаштування у даний правоохоронний орган та не має відповідних зв’язків у будь-яких органах державної влади, що мають необхідні повноваження.

  15 липня о 10 год. 55 хв. у ресторані «Mamamia», що на проспекті Перемоги, 9Б, передано 35 тисяч доларів за допомогу в призначенні на посаду начальника відділу Управління внутрішнього контролю ДБР. Чоловіка затримали на місці.

  Суд помістив імовірного шахрая під варту, водночас даючи можливість вийти на волю під заставу в 2 мільйони гривень. Однак заставу досі не було внесено.

  У рішенні суду написано, що підозрюваний є директором ТОВ «ЛТД Проскурів». Однак у державному реєстрі підприємства з такою назвою немає.

  За такий злочин загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150