Фірми-партнери розіграли реконструкцію сільської школи за 12 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Солонківська сільська рада Львівської області за результатами тендеру  уклала з ТОВ «Аутстафінгова компанія «Трудові ресурси» угоду на реконструкцію школи в селі Зубра за 11,9 млн грн.

  Leopolis.news | Бізнес-партнери розіграли понад 7 млн грн на ремонт парку від Давидівської ОТГ

  Про це пишуть «Наші гроші. Львів».

  Згідно з угодою, переможець тендеру до кінця 2022 року повинен здійснити реконструкцію частини будівлі школи з надбудовою третього поверху. Основні роботи, згідно з календарним планом, будуть виконані у 2022 році. До кінця поточного року будуть лише частково виконані будівельні роботи. В кошторисі передбачено 1,6 млн грн на заробітну плату, а прибуток підприємства складе 433 тисгрн.

  Закупівельники Солонківської сільської ради в технічне завдання з реконструкції школи вписали також шкільне обладнання, як наприклад п’ять ноутбуків, інтерактивну дошку та столи і стільці.

  Участь в тендері, окрім переможця «Трудові ресурси» взяло лише ТОВ «Солгіз». Під час аукціону фірми не торгувались та не змінювали першопочаткових пропозицій.

  Засновником ТОВ «АК «Трудові ресурси» є львів’янин Володимир Костецький, який водночас виявився виконробом ТОВ «Солгіз», де власницею є Оксана Вікович.

  Основним замовником для ТОВ «Аутстафінгова компанія «Трудові ресурси» є Солонківська сільрада та відділ освіти, культури, туризму і спорту Солонківської ОТГ, які разом віддали замовлень на понад 42 млн грн. При цьому фірма загалом отримала підрядів на майже 70 млн грн. Натомість сума замовлень у його конкурента «Солгіз» не перевищує 2 млн грн.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150