Обвинувачені у розтраті “повеневих” коштів прикарпатські посадовці відшкодували їх державі, але все одно підуть під суд

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Надвірнянська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо чотирьох службовців за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

  Обвинувачені у розтраті

  Як інформує пресслужба обласної прокуратури, голова тимчасової комісії з питань надзвичайних ситуацій та троє її членів,  зловживаючи своїм службовим становищем, заповнили та підписали акт обстеження технічного стану житлового будинку в селі  Білі Ослави, внісши неправдиві відомості про те, що він зруйнований унаслідок повені (червень 2020 року).

  На підставі цього будинок віднесли до першої категорії постраждалих унаслідок повені, а його власник, який виявився братом одного із членів комісії та депутата сільради, отримав грошову допомогу в розмірі 300 тис. грн. Однак за висновком експерта встановлено, що вказаний будинок пошкоджений унаслідок повені частково, а тому власник мав право на одержання 20 тис. грн.

  Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт розглядатиме по суті суд.

  Комісію очолила секретар Білоославської сільської ради Оксана Струк. Також у провадженні фігурують землевпорядник сільради та два депутати.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150