Продюсер «НТА» позмагався зі своїм однокласником за трансляцію «Львівської сотки»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Креативний продюсер телеканалу «НТА» та приватний підприємець Віталій Крутяков розіграв торги з онлайн-трансляції веломарафону «Львівська сотка. Осінь» зі своїм бізнес-партнером та однокласником Романом Ковальським.

  Dynamomania.com | Виталий КРУТЯКОВ: "Игроки сборной Украины после матча очень тепло пообщались с болельщиками"

  Під час аукціону конкуренти не змагалися між собою, а ціна Віталія Крутякова була лише на 500 грн дешевшою. Тому саме він отримав замовлення на 79,5 тис. грн від управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  За умовами договору, підприємець Крутяков протягом п’яти годин транслювати веломарафон «Львівська сотка. Осінь», з можливістю перегляду сповільнених повторів на відеомоніторах. Також Крутяков забезпечить три мобільні групи на мотоциклах для показу дистанції та світлодіодний екран для демонстрації трансляції в зону фінішу.

  Веломарафон «Львівська сотка. Осінь» відбудеться в неділю, 26 вересня. Організатором заходу є «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

  Бізнес-партнер і однокласник

  На поточних торгах в конкурента переможця Романа Ковальського не було шансів виграти — підприємець завантажив лише три загальні довідки – про відсутність судимості, торгівлі людьми та відсутність заборгованості зі сплати податків. Відтак, він виступив як технічний учасник.

  Окрім того, в цих документах і Віталій Крутяков, і Роман Ковальський зробили спільні помилки, наприклад, написали однаково слово «пов’язОного».

  Крім того, на відсутність реальної конкуренції вказує і те, що обидва підприємця є також бізнес-партнерами. На сайті продакш-студії «Наживо Production», яка, зокрема, займається організацією онлайн-трансляцій та відеозйомок, саме вони є контактними особами.  Ця студія також транслювала суспільно-політичне ток-шоу «Говорить великий Львів» на телеканалі «НТА». Його ведучими є переможець цього тендеру Віталій Крутяков та Наталія Струк.

  Окрім того, Роман Ковальський та Віталій Крутяков навчалися в одному класі в львівській середній школі №18, як свідчать фотографії з Facebook Віталія Крутякова.

  Про продюсера-переможця

  Віталій Крутяков − креативний продюсер та ведучий на телеканалі «НТА». Йому належить частка ТОВ «НТА+», він також є директором ПП «Клуб Пікассо». Це підприємство орендує колишній однойменний клуб на вулиці Зеленій, 88 для потреб телеканалу «НТА», хоча щодо приміщення триває кілька судових справ.

  Протягом 2020-2021 років як підприємець Віталій Крутяков отримав замовлень на 4,4 млн грн, в основному на відеотрансляцію подій.

  При цьому Віталій Крутяков вже не вперше розігрує тендери від управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації з технічними учасниками. У липні цього року його конкурент Антон Рамський також завантажив лише декілька довідок, а обидва учасники зробили аналогічні помилки з комами та однаково написали слово «пов’язОного». Тоді будь-яку імітацію конкуренції на торгах вони заперечили.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150