Екс-посадовець волинської Держпродспоживслужби сплатить 17 тис. грн за хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-начальника Володимир-Волинського районного управління Держпродспоживслужби Романа Сергієвича оштрафували за хабарництво. Чоловік брав талони на пальне, або ж готівку в обмін на зобов’язання не перешкоджати господарській діяльності заправки. Суд визнав його винним та призначив штраф 17 тис. грн. Крім того, його позбавили права займати управлінські посади в державних органах на 2 роки.

  Чиновника НКРЕКП на Волині затримали на хабарі у 20 тис. грн - ZAXID.NET

  Як йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду від 15 вересня, начальник Володимир-Волинського районного управління Держпродспоживслужби Роман Сергієвич отримував хабарі від підприємця, який займався продажем пального. Зокрема, чиновник входив до складу рейдових комісій для перевірки діяльності заправок та дизельних контейнерних блоків. Після рейду, на якому оглядали контейнерний блок, чиновник повідомив власнику бізнесу, що йому необхідно з’явитись до управління для обговорення питання стосовно функціонування підприємства.

  Згодом, 3 липня 2018 року, відбулась зустріч. Чиновник повідомив, що не перешкоджатиме діяльності підприємця за умови, якщо той щомісяця надаватиме йому 100 літрів пального. Вперше хабар чиновник отримав 31 липня, наступного разу 10 талонів на пальне він отримав у серпні. Вже у жовтні підприємець передав йому 6 тис. грн.

  Як повідомляла прокуратура, аналогічні хабарі отримував також інспектор Володимир-Волинського відділу У ДСНС. Повідомлення про викриття посадовців на хабарях з’явилось 8 жовтня 2018 року.

  У суді Роман Сергієвич повністю визнав свою провину та розкаявся. Володимир-Волинський міський суд визнав його винним у порушенні ч.2 ст. 368 ККУ (отримання хабара). Санкція статті передбачає штраф, або позбавлення волі. Втім, суд вирішив обмежитись лише штрафом, тож чоловік заплатить 17 тис. грн. Також його позбавили права обіймати управлінські посади в органах державної влади на 2 роки. Вирок можна оскаржити протягом 30 днів.

  Згідно з декларацією Романа Сергієвича, з посади начальника Володимир-Волинського районного управління Держпродспоживслужби він звільнився наприкінці 2018 року.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150