Двох посадовців Хмельниччини підозрюють у сприянні незаконній рубці дерев

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Кам’янець-Подільському районі кілька місяців тому правоохоронці викрили групу так званих «чорних лісорубів». Здійснюючи незаконну рубку дерев, вони завдали довкіллю школи на понад три мільйони гривень. А днями правоохоронці оголосили про підозру ще двом місцевим посадовцям, які заплющували очі на вирубування дерев.

  Завдані довкіллю збитки від незаконної рубки сягнули понад трьох мільйонів гривень

  Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі, передає СТИК.

  За інформацією пресслужби обласної прокуратури, злочинній діяльності сприяли керівник підрозділу однієї з дорожніх служб і лісник, відповідальні за збереження насаджень. За неправомірну вигоду вони не вживали жодних заходів щодо припинення порубок, а також не повідомляли про це правоохоронні органи.

  «Попередньо впродовж березня-травня цього року посадовці за сприяння злочинній діяльності отримали близько 50 тисяч гривень. Наразі їм повідомлено про підозру за фактами систематичного одержання неправомірної вигоди, тобто за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування цієї справи», — зазначила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

  До речі, якщо провину обох посадовців доведуть у суді, їм може загрожувати від п’яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років, з конфіскацією майна.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150