Голова «Ради Львівщини» збудує багатоповерхівку поблизу Стрийського парку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Львівської міської ради у четвер, 7 жовтня, передали в оренду ділянку для будівництва багатоквартирного будинку на вул. Куликівській, 21. Його планує збудувати Андрій Якимів, очільник обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

  Голова «Ради Львівщини» збудує багатоповерхівку поблизу Стрийського парку - Діло

  «За» проголосували 44 із 52 присутніх депутатів.

  Йдеться про земельну ділянку площею 0,03 га, яка розташована поблизу Стрийського парку та Національної академії сухопутних військ. Її Андрію Якиміву віддали в оренду на п’ять років, він платитиме орієнтовно 40 тис. грн в рік орендної плати.

  Земельна ділянка на вул. Куликівській, 21 (фото з проєкту ухвали)

  Згідно з пояснювальною запискою, на ділянці є будівля площею 179 мта гараж площею 15,9 м2, які зараз належить Андрію Якиміву. Останню нерухомість він придбав у теперішнього прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Його ж дружині Катерині Шмигаль належить будинок площею 215,9 м2 на вул. Куликівській, 19/1.

  До продажу гаража Денис Шмигаль мав свої плани на ділянку площею 0,01 га. У 2019 році депутати Львівської міської ради дозволили йому виготовити проєкт землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку на вул. Куликівській, 21. Однак через продаж гаража ухвала втратила чинність.

  Тепер ж Андрій Якимів планує збудувати тут багатоквартирний житловий будинок. Поки що проєкту будівлі немає, однак в лютому 2019 року виконком дозволив розробити на цій території детальний план − в районі вул. Бойківської та вул. Академіка Сахарова. Згідно з генеральним планом, ділянка розташована в зоні малоповерхової житлової забудови, де дозволено до чотирьох поверхів. А згідно з зонінгом – в зоні садибної житлової забудови, тут можна зводити будівлі не вище 18 метрів.

  Про орендаря

  Андрій Якимів є колишнім депутатом Львівської міської ради. А з січня цього року він очолює обласну асоціацію місцевих рад «Ради Львівщини». На цій посаді він став фігурантом нового матеріалу «НГ. Львів» − «Сходили на Пікуй». Очолювана ним асоціація витратила кошти з обласної програми розвитку культури на депутатсько-чиновницький святковий похід на гору Пікуй.

  На вул. Куликівській, 21 зареєстровані три компанії Андрія Якиміва – ТОВ «Вишня Екопарк», ТОВ «Крафтові технології» та ПП «Львівтехнопарк». Перші дві фірми створили цього року, а останню – в 2019 році. В усіх компаніях основний вид діяльності вказаний як «змішане сільське господарство».

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150