Суд стягнув 4,2 млн грн застави з фігуранта справи про хабар голові ФДМУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави заставу, внесену за фігуранта у справі про хабар голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку Віталія Колеснікова.

  Суд стягнув 4,2 млн грн застави з фігуранта справи про хабар голові ФДМУ - ZAXID.NET

  Як повідомили у прес-службі Transparency International, Колесніков порушив зобов’язання, накладені на нього судом, за що ВАКС і стягнув заставу в дохід держави без права повернення.

  Крім того, суд постановив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді перебування під вартою.

  Повідомляється, що Колесникову повернули паспорт для проходження лікування, однак він вилетів до РФ. Через це Колесніков був відсутній на судових засіданнях у своїй справі, чим порушив накладені на нього зобов’язання.

  Як повідомляв ZAXID.NET, 29 січня 2020 року детективи НАБУ затримали трьох людей під час спроби дати частину хабаря у розмірі 50 тисяч доларів голові Фонду держмайна України Дмитру Сенниченку.

  За версією слідства, затримані запропонували голові ФДМУ 5 млн в обмін на призначення певної людини на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод». Призначений керівник держпідприємства нібито мав сприяти співробітництву між заводом і певним колом приватних компаній, пов’язаних із фігурантами справи.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150