Затриманого на хабарі львівського лікаря відсторонили від посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова відсторонив від посади завідувача відділення електрофізіологічних обстежень серця Львівського кардіоцентру. У серпні Остапа Герету затримали за вимагання грошей із пацієнта, якому мали безкоштовно встановити кардіостимулятор.

  Затриманого на хабарі львівського лікаря відсторонили від посади - ZAXID.NET

  Як повідомляв ZAXID.NET, в 26 серпня Остапа Герету, який очолював відділення електрофізіологічних обстежень серця Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру, що на вул. Кульпарківській, 35, затримали під час отримання 65 тис. грн хабара від пенсіонера за проведення операції на серці.

  27 серпня суддя Галицького районного суду Львова Олег Юрків обрав лікарю запобіжний захід – тримання під вартою у львівському СІЗО з можливістю 136,2 тис. грн застави. Цю заставу медик сплатив і вийшов із СІЗО. На час слідства його зобов’язали утриматися від спілкування з колегами з кардіоцентру, здати паспорт і не виїжджати за межі Львова без дозволу слідчого.

  Крім цього, прокурори просили суд відсторонити його від посади завідувача відділення на час досудового розслідування, щоб він не мав можливості впливати на свідків чи підробити докази.

  Галицький районний суд клопотання прокурорів задовольнив і відсторонив Остапа Герету від посади завідувача відділення електрофізіологічних обстежень серця до 2 листопада.

  Зазначимо, що якщо провину медика доведуть, йому загрожує від 5 до 10 років із конфіскацією майна за ч. 3 ст. 368 ККУ.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150