ВАКС вчергове продовжив обов’язки керівника перинатального центру в Чернівцях, спійманого на корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 1 грудня строк дії обов’язків генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка, якого підозрюють у спробі підкупу посадовців Чернівецької обласної ради.

  Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваного.

  Таке рішення 1 жовтня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

  У зв’язку з наближенням дати завершення дії обов’язків прокурор САП просив їх продовжити ще на два місяці, оскільки існують ризики перешкоджання слідству. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив і продовжив дію обов’язків до 1 грудня

  Таким чином, Манчуленко зобов’язаний: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Чернівецької області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватись від спілкування зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

  Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

  У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

  24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150