Улюблені постачальники ужгородського пологового позмагались з звукооператором за 1,5 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ужгородський міський пологовий будинок уклав договір із ТОВ «Ксемар» на послуги з організації 4-разового харчування пацієнтів до кінця 2021 року за 1,5 млн грн.

  Новини Ужгорода - Четверо "в сорочці" — УНІАН

  Участь у торгах, окрім переможця, взяв лише місцевий підприємець Денис  Лагодін, який запропонував ціну на 15 тис. грн більшу. При цьому обидва учасника завантажили документи з однаковими дефектами друку чи сканування та однаковими графічними особливостями, що може свідчити про використання конкурентами спільної техніки та ймовірну змову на торгах, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Керівниця ТОВ «Ксемар» Ольга Лісова відкинула можливість будь-якої змови, а схожість документів пояснила зламаним сканером: «У нас сканер не працює вже три роки і ми готуємо документи в місті.  Але я з ним не знайома».

  А приватний підприємець Денис Лагодін взагалі сказав, що він особисто документацією не займається і тому нічого не знає про схожість.

  Ймовірно, саме тому Лагодін завантажив не всі необхідні документи, або ж просто не був зацікавлений в перемозі, а виступав як технічний учасник. Проте і ТОВ «Ксемар» не надало всіх потрібних документів, а відтак, як переконана експертка «Центру громадського моніторингу та досліджень» Оксана Дзявроник, тендерний комітет пологового будинку мав відхилити пропозицію фірми, оскільки та не надала всієї потрібної інформації згідно з тендерною документацією.

  «Фірма надала довідку про відсутність потреби автомобіля з холодильником для доставки готової продукції. Але там стоїть вимога не тільки для доставки, але й приготування/зберігання/транспортування продуктів харчування. Тобто транспорт мав бути, навіть якщо він не обладнаний», – розповіла Дзявроник.

  До того ж, у довідці про освіту «Ксемар» не вказала рівень освіти працівників та загальний стаж роботи і не надала медичної книжки на одну зі своїх працівниць. А все це вимагав тендерний комітет.

  Про конкурентів

  ТОВ «Ксемар» зареєстровано у 2018 року  в Ужгороді Лесею Кочергою та Ольгою Лісовою. Остання також є директоркою фірми. З часу заснування фірма отримала державних замовлень на 6,6 млн грн, з яких найбільша частка послуги з харчування для міського пологового будинку в Ужгороді.

  Денис Лагодін зареєстрований приватним підприємцем з 2007 року і його основний вид діяльності «рекламні агентства». За даними проєкту Сlarity ,  підприємець найбільш активно співпрацює з управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА, якому надає послуги звукооператора з організації свят. У відкритих торгах конкурував лише з фірмою «Ксемар».

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150