300 тис грн для дядька: Як прикарпатський “слуга народу” Володимир Тимофійчук потрапив у корупційний скандал (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Набирати на роботу близьких родичів стало “фішкою” фракції “Слуги народу” у парламенті.

  Престижна робота та “плюшки” посвідчення – не всі переваги, які отримують родичі нардепів, які стали помічниками. Чоловіки і дружини, кохані, друзі, куми, сестри, брати та дядьки отримують «підтримку» з бюджету – мільйони з наших з вами податків. Скільки нам обходиться утримання армії депутатських помічників з’ясували в новому гучному розслідуванні Bihus.info.

  Під приціл журналістів потрапив, зокрема, і народний депутат з Прикарпаття, обраний на 89 окрузі (Косів, Снятин, Верховина) Володимир Тимофійчук.

  “Народний депутат від “Слуги народу”, а раніше фермер з Івано-Франківщини Володимир Тимофійчук взяв у помічники свого дядька Богдана Тимофійчука. Останній – політик місцевого рівня, неодноразово обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради. За рік – з вересня 2019 по вересень 2020 року дядько отримав майже 300 тисяч гривень зарплати”, – йдеться у програмі.

  Цю історію помітили в НАЗК, назвали “конфліктом інтересів” і передали цей кейс до суду. Згодом прізвище помічника нардепа Богдана Тимофійчука зникло з сайту Верховної Ради. Зникли, щоправда, і 300 тисяч гривень, які вже не повернеш.

  “На перше судове засідання Тимофійчук не з’явився, а на другому свідчив, що не знав про те, що взяти рідного дядька на роботу – це конфлікт інтересів. Тож і не заперечував проти закриття провадження про корупційне адмінправопорушення, бо терміни притягнення до відповідальності закінчились. Печерський суд послухав і справу закрив. Ніякого вам покарання, пане депутате”, – резюмують журналісти Bihus.

  Про нардепа Володимира Тимофійчука у сюжеті з 12 хв. 46 сек.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150