Львівська ОДА забрала 15-мільйонний підряд в компанії з шлейфом махінацій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації 12 жовтня розірвав угоду на 15 млн грн з ТОВ «Західземлепроект». Компанія мала створити та оновити цифрові топографічні карти Львівської області.

  Львівська обласна державна адміністрація — Вікіпедія

  На момент публікації редакція не змогла отримати коментар, чому договір розірвали, однак в Prozorro вказали – «за згодою сторін», пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Як з’ясували «Наші гроші. Львів», переможець розіграв тендер з пов’язаною фірмою ТОВ «Терразем» львів’янина Олександра Дороша. Наприклад, обидві компанії подали на тендер довідки з банку, які взяли майже одночасно. А частина працівників «Терразему» раніше працювала у «Західземлепроекті» і навпаки, про що свідчать їхні трудові книжки.

  Власником компанії «Західземлепроект» з червня цього року став Іван Ірза. Непублічна людина, зареєстрований у Яворівському районі, жодного підприємства до цього часу не мав. Але влітку цього року, окрім «Західземлепроекту», він також став власником ТОВ «Західземлепроект Плюс» та ТОВ «Волинський аукціонний інститут».

  До того ж часу всі ці фірми належали львів’янину Миронові Аугусту, якого підозрюють в причетності до земельної афери в Брюховичах. Там на підставі підроблених рішень селищної ради від 1993 року приватизували лісові ділянки. Пізніше власниками землі стали родичі ексмитника, фігуранта санкційного списку Ради національної безпеки і оборони України Івана Бокала.

  Влітку цього року Шевченківський районний суд призначив Миронові Аугусту запобіжний захід − два місяці тримання під вартою із можливістю внесення 190 тис. грн застави. При цьому відповідне клопотання суд намагався розглянути декілька разів. Спочатку фігурант не з’явився в суді, бо мав два тижні лікуватися в Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні. Потім виявилося, що Мирон Аугуст вилетів до Єгипту, його затримали лише в липні.

  Договір на 15 млн грн з Львівською облдержадміністрацію – перший великий бюджетний підряд фірми «Західземлепроект» з 2016 року, за даними проєкту Clarity. До цього компанія переважно укладала угоди орієнтовно до 200 тис. грн на виготовлення проєктів землеустрою.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150