У Києві затримали працівників ДБР, які “кришували” недоброчесний бізнес

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Києві підрозділи СБУ провели спецоперацію і затримали працівників ДБР, які “кришували” недоброчесний бізнес. Їх впіймали “на гарячому”  – під час отримання хабара.

  У Києві затримали працівників ДБР, які "…

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресцентр СБУ.

  Зазначається, що ДБРівці, на замовлення бізнесмена, хотіли підкупити працівника прокуратури і “вирішити потрібне питання”.

  За інформацією СБУ, службовці бюро системно лобіювали інтереси забудовників і “допомагали” бізнесменам вести підприємницьку діяльність.

  “Вони маскували свої дії під виконання службових обов’язків, пов’язаних із викриттям корумпованих правоохоронців та держслужбовців. При цьому тиснули на інших правоохоронців і посадових осіб із проханнями “закрити очі” на порушення своїх “клієнтів”. У випадках, коли їм відмовлялися “іти назустріч”, співробітники ДБР створювали штучні умови для підкупу посадовців, – повідомили в СБУ.

  У Службі безпеки зазначили, що ці працівники ДБР звернулися до співробітника прокуратури із проханням зняти арешт із “потрібної” земельної ділянки, а також закрити відповідне кримінальне провадження. За таку послугу вони обіцяли заплатити $5 тис.

  Зловмисників затримали і повідомлили їм про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 369-2 – зловживання впливом та ст. 370 – провокація підкупу.

  Зараз правоохоронці вивчають можлива причетність фігурантів до інших протиправних дій і встановлюють коло усіх осіб, які можуть бути причетними до цієї схеми.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150