На Тернопільщині завищили вартість ремонту сільради на 170 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:
  За процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили про підозру директору товариства-підрядника.

  630 360 1571131715 721

  На Тернопільщині завищили вартість робіт при реконструкції адміністративного будинку Байковецької сільської ради, повідомляє Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, пише ПІК.

  “За версією слідства, директор товариства-підрядника під час виконання робіт з реконструкції адміністративного будинку Байковецької сільської ради та облаштування Центру надання адміністративних послуг, через службову недбалість вказав у актах приймання виконаних будівельних робіт за 2018 – 2019 роки недостовірні відомості щодо вартості матеріалів та обсягу виконаних робіт на даному об’єкті”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

  У прокуратурі також додають:

  “Неправомірними діями посадовця завищено вартість будівництва на загальну суму понад 170 тис грн”.

  За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства – підрядника у неналежному виконанні своїх службових обов’язків при облаштуванні ЦНАПу (ч. 1 ст. 367 КК України).

  Триває розслідування, яке здійснюють слідчі ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу працівників управління СБУ в Тернопільській області.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150