НАЗК не виявила порушень у декларації нардепа Клочка, мати якого придбала елітну нерухомість

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національна комісія з питань запобігання корупції не виявила порушень у декларації народного депутата від “Слуги народу” Андрія Клочка. Раніше журналісти оприлюднили інформацію про те, 70-річна матір Клочка за час його роботи в Раді купила дві квартири в Києві, будинок, землю та автівку загальною вартістю близько 14,5 мільйонів гривень.

  НАЗК не виявила порушень у декларації нардепа Клочка, мати якого придбала елітну нерухомість

  Про це під час спілкування із журналістами повідомив голова НАЗК Олександр Новіков, передає кореспондент Суспільного.

  “У пана Клочка ми вже перевірили декларацію до того, як з’явилися результати журналістського розслідування. Порушення не знайшли, тому що мати його, на яку оформлено майно, не зафіксована в декларації. Тобто не було цих відомостей. Відповідно до закону, обов’язково зазначається в декларації, незалежно від проживання, тільки неповнолітні діти. В усіх інших випадках зазначаються особи, які спільно проживають з суб’єктом”, – пояснив Новіков.

  Він закликав тих, хто має підтверджену інформацію про те, що де-юре майно належить Клочку, звернутися до НАЗК.

  “Тільки у такому випадку ми можемо повернутися до перевірки декларацій, але хочу зазначити, що звернення має містити документ, який підтверджує, що до цього майна має відношення саме цей народний депутат”, – додав голова НАЗК.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150