Його колегу, ексглаву лісгоспу Тернопільщини, судитимуть за розкладання грошей. Про це повідомили у ДБР.

На Тернопільщині судитимуть за дозвіл на незаконну вирубку лісу

У Державному бюро розслідувань з’ясували, що начальник Тернопільського обласного лісгоспу погоджував дозволи на вирубку дерев лісовим господарствам на території природно-заповідного фонду. Робив це без необхідних документів від міністерства.

Через це у 2017 році на територіях заказників “Суразька дача”, “Яблунівський”, “Дача Галілея”, нацпарків “Кременецькі гори” та “Дністровський каньйон” відбулися незаконні рубки лісу, які завдали збитків державі на понад 2,1 мільйона гривень,
– розповіли в ДБР.

Саме тому чиновника звинувачують у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки. Якщо його провину доведуть, то чоловіку загрожує до 5 років ув’язнення.

Ексдиректора лісгоспу судитимуть за розкрадання грошей

За матеріалами ДБР до суду направлено обвинувальний акт щодо ексдиректора одного з лісових господарств Тернопільщини, який розтратив державні кошти.

Слідство встановило, що:

  • у 2019 – 2020 років лісгосп постачав деревину одному з приватних підприємств Закарпаття, яке за угодою мало оплачувати її перевезення;
  • натомість директор за рахунок лісгоспу компенсував приватному підприємству 700 тисяч гривень на транспортні витрати;
  • за таку “допомогу” він отримав свою “частку”.

У липні 2021 року директора звільнили із займаної посади. Під час досудового розслідування він відшкодував збитки в повному обсязі.

Наразі ексдиректора звинувачують в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненій в особливо великих розмірах. Якщо провину доведуть, то чиновнику загрожує ув’язнення до 12 років.