Родина радника Єрмака обросла землею, будинками та авто на 60 мільйонів (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Родичі радника голови Офісу президента Миколи Беззубенка стали власниками елітної нерухомості та землі під Києвом без очевидних доходів для їх купівлі.

  iermak-bezzubenko

  Про це йдеться в матеріалі Олександра Крижанівського в програмі «Антирейтинг».

  Беззубенко до 2020 року працював в економічній контррозвідці СБУ, у тому числі під керівництвом Сергія Семочко. Його звинувачували у збиранні  для  начальства відкатів з медичного бізнесу, а ЗМІ повідомляли про його коштовне майно без офіційних доходів на його купівлю. Рік тому НАЗК склало на Беззубенка14 протоколів про вчинення правопорушень правопорушень, пов’язаних з корупцією, і передало їх до поліції.

  Минулого року Беззубенко став радником на громадських засадах керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Того ж року родина екс-СБУшника стала купувати коштовне майно.

  Тесть Беззубенка Віктор Саєнко став власником будинку на 185 квадратів та 8 соток двору в Козині:

  Саєнко – ФОП, розводить рибу. Після купівлі будинку в Козині він купив ще 40 соток з виходом до води у селі Ходосівка під Києвом.

  Дружина Беззубенка Юлія у травні 2020 року стала власницею землі рекреаційного призначення в 5 хвилинах ходьби від ділянки батька. Через рік на 26 сотках звели будинок на 300 квадратів.

  Фото Земля та будинок Юлії Безубенко

  Восени цього року Юлія Беззубенко стала власницею 60 соток з фундаментом в елітних Лісниках.

  Батько екс-сбушника – Василь Беззубенко, у квітні 2020 року став співвласником двох земельних ділянок в Києві по вулиці Василя Щавинського площею 12 соток і будинку на 550 квадратів:

  На самого Миколу Беззубенко записаний автомобіль Аudi Q8 2018 року випуску вартістю $80 тисяч:


  Юлії Беззубенко належить Land Rover 2018 року:

  На неї також записаний новий Mersedes GLS, до якого приставлений водій:


  Сам Беззубенко поясню’ нові статки родини успішним юридичним бізнесом його дружини та її заробіткам на особистому консультуванні клієнтів з бухгалтерської звітності, в сфері оподаткування, дослідження ринку і тому подібному. Беззубенко пояснив, що його тесть є співвласником низки фірм і платить податки як приватний підприємець.

  Відмітимо, ум2021 році колишні колеги Беззубенка по службі в СБУ отримали керівні посади на митниці. Але він заявляє, що не має до цього стосунку.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150