На Чернігівщині агрофірма намагалась провести податкову аферу на 4,4 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Чернігівщині працівники податкової служби під час перевірки одного з агропідприємств виявили спробу незаконно відшкодувати ПДВ сумою 4,4 млн грн. Підприємство купувало добрива в одній кількості, але в податкових накладних фігурували цифри в рази більші.

  На Чернігівщині агрофірма намагалась провести податкову аферу на 4,4 млн грн

  Відповідно сума відшкодувань ПДВ була штучно завищеною. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС області, передає СТИК.

  Агрофірма купувала у значних обсягах мінеральні та хімічні добрива. Але, операції з придбання добрив у окремих постачальників були лише на папері. Це здійснювалось з метою штучного формування сум податкового кредиту з ПДВ.

  «Порушники задокументували придбання карбаміду у постачальників, які залучені у схемах ухилення від оподаткування. Ці постачальники вже фігурують у кримінальних провадженнях. Самі вони не виробляли даний товар, а здійснили його придбання в обсягах, що у 4-9 разів менші від обсягів їх подальшої реалізації», — розповіли податківці.

  Зокрема, увагу працівників ДПС привернуло те, що постачальником відвантажувався товар «карбамід марки Б у біг-бегах». А згідно з накладними залізниці та в товарно-транспортних накладних перевозився товар «карбамід, насипом». Тобто, у документах встановлено розбіжності. Для підтвердження походження товару підприємство надало паспорти якості, які видані зовсім іншим постачальником.

  Тому за результатами документальної перевірки виявлено, що підприємство намагалось незаконно повернути з бюджету 4,4 млн грн ПДВ.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150