На двох стільцях: у секретаріаті фракції “Слуги народу” працюють їх помічники

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У секретаріаті фракції “Слуга народу” працюють переважно помічники нардепів-”слуг”.

  Фото: На двох стільцях: у секретаріаті фракції “Слуги народу” працюють їх помічники

  Про це йдеться в аналізі Руху ЧЕСНО про секретарів патронажної служби у Верховній Раді, передає СТИК.

  З 29 працівників секретаріату фракції “Слуга народу” 21 — це помічник на громадських засадах депутатів цієї ж фракції. Ця особливість притаманна саме “Слузі народу”, на відміну від інших фракцій парламенту цього скликання.

  Наприклад, у секретаріаті “слуг” працює двоє помічників голови фракції Давида Арахамії, у його заступників — в Євгенії Кравчук працює відразу аж четверо помічників, Ольги Савченко, Галини Янченко, Олени Шуляк, Юрія Кісєля, Юрія Корявченкова, Романа Мулика та багатьох інших нардепів з фракції.

  Швидше за все, така тенденція пов’язана з додатковою оплатою праці цих людей, адже помічники на громадських засадах не отримують платні за свою роботу.

  Водночас у секретаріаті працюють і помічники депутатів попередніх скликань, наприклад, Михайла Чечетова та голови фракції “Самопоміч” Олега Березюка. Крім того, старшою консультанткою працює ексжурналістка та депутатка Київради від “УДАРу” Рена Назарова, яка водночас була помічницею на громадських засадах у Віталія Кличка в парламенті сьомого скликання. За інформацією Детектор медіа, Назарова наразі неофіційно працює з радником голови ОП Михайлом Подоляком в інформаційному напрямку і курує підготовку гостей від Офісу до ефірів у ЗМІ.

  Більше про це читайте в матеріалі “Секретарі патронажу: хто забезпечує роботу фракцій Верховної Ради”.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150