«Роками обдурюють людей на зарплаті», – у мережі повідомили про неподобство на підприємстві депутатки облради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикарпатець заявив, що фірма депутатки обласної ради тривалий час обманює працівників по виплаті їм заробітної плати.

  Про це він написав у одній з місцевих груп в соцмережі, пишуть Версії.

  «Хочу розповісти вам дуже неприємну історію, яка сталася зі мною, а також, як виявилось, із багатьма жителями нашого Богородчанського району, котрі працювали на приватному підприємстві Гойдалка, що знаходиться по вулиці Петраша у смт Богородчани.
  По необережності – коли влаштовувався то не перевіряв репутацію даної фірми чи відгуки тих, хто там працював. Зрештою, як виявилось, – вони роками вже обдурюють людей на зарплаті, максимально наживаючись на нелегкій праці у шкідливих умовах… Так сталось і зі мною. Дуже багато народу вже там працювало і звільнялося, так і не отримавши обіцяної заробітної плати. Та навіть тих, котрі найбільше там працюють і приносять їм колосальні доходи і без яких фірма просто не зможе функціонувати – вони обманюють. Чим більше виробітку вони зроблять – тим по меншій оплаті розраховується цей виробіток. Можна ще багато чого казати, та просто скину посилання на декларації, які знаходиться у відкритому доступі в інтернеті: https://declarations.com.ua/…/nacp_a7ab0caa-f8c4-47b5. Прошу поширення даного допису та відгуків у коментарях всіх людей, яких обманула дана організація, щоб ніхто більше з нашого рідного Богородчанського району не пішов туди працювати! Люди, не мовчіть!», – написав Yura Turchyn.

  Засновницею підприємства «Гойдалка» є Гоголь Ярослава Михайлівна, вона ж є депутаткою Івано-Франківської обласної ради (фракція “Батьківщина”).

  Нагадаємо, Версії в проєкті Е-декларації під мікроскопом писали про «меблеву магнатку» Ярославу Гоголь, яка, згідно декларації, не мала жодних заощаджень та жила на допомогу по безробіттю.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150