НАБУ завершило розслідування справи брата голови ОАСК Вовка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи рідного брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка Юрія Зонтова, якого підозрюють у підбуренні до дачі хабаря судді ОАСК, недостовірному декларуванні і шахрайстві.

  Антикорупційні органи правопорядку ухвалили рішення про завершення розслідування справи про спробу підкупу суддів Окружного адмінсуду Києва.

  Про це повідомляють прес-служби НАБУ і САП, передає СТИК.

  «18 листопада прокурорами САП ухвалено рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно адвоката-колишнього співробітника Служби зовнішньої розвідки України та його спільника, який також здійснює адвокатську діяльність, котрі підозрюються у заволодінні шахрайським шляхом грошовими коштами в особливо великому розмірі, а також підбурюванні до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди суддям ОАСК», – інформує прокуратура.

  За версією слідства, адвокати Юрій Донець і Юрій Зонтов вступили у змову з метою підбурення до дачі 100 тисяч доларів хабаря ліквідатора страхової компанії «АКС Кепітал» Сергія Коваленка. Ці кошти нібито мали передати судді Окружного адмінсуду Києва за задоволення позову цієї страхової компанії до податкової Києва, в якому просили скасувати податкове повідомлення. Кошти Коваленко передав двома траншами: 25 березня – 10 тисяч доларів, а 6 квітня решту суми в 90 тис. дол.

  Як стверджував прокурор САП у суді, 20 тис. дол. неправомірної вигоди віднайшли у підозрюваного Донця, а 80 тис. дол. – у брата голови ОАСК Зонтова. Він також повідомив, що усі деталі передачі хабаря та перебігу судової справи «АКС Кепітал» підозрювані обговорювали в листуваннях, які знайшли детективи НАБУ, та в розмовах, зафіксованих негласними слідчими (розшуковими) діями. Також у Зонтова знайшли флешку з проєктом судового рішення про задоволення позову страхової компанії «АКС Кепітал».

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150