Нардеп Кива живе в маєтку під Києвом за 21 млн грн, якого немає в декларації – ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива живе в маєтку під Києвом. Розкішного маєтку ціною у 21 мільйон гривень в декларації нардепа немає. А ідентифікувати приналежність будинку вдалося завдяки фото і відео, які були вилучені у Ківи при обшуках правоохоронними органами.

  Сам Кива, стверджують журналісти, на прохання дати коментар з приводу будинку зреагував нецензурною лайкою та образами

  Про це повідомляє Bihus.info.

  Відеозаписи опублікував колега Киви, нардеп Вадим Рабінович. Там часто можна побачити в кадрі інтер’єр, екстер’єр та прибудинкову територію. Журналісти змогли зіставити відео з оголошеннями про продаж і оренду нерухомості та встановили, що мова йде про триповерховому будинку в Козині біля Києва – у 2020 році його виставили на продаж за ціною 21 млн грн, або ж оренду за 120 тис.грн на місяць. Площа будинку – 420 кв. м, в ньому вісім кімнат.

  При цьому, хоча і Рабінович і Кива на відео не заперечували, що це саме будинок останнього, витрат на його покупку або оренду в декларації нардепа немає. Ідентифікації будинку також допомогло виявлення біля нього автомобіля марки KIA, який зареєстрований на колишнього помічника Ківи.

  Сам Кива, стверджують журналісти, на прохання дати коментар з приводу будинку зреагував нецензурною лайкою та образами на адресу співробітників ЗМІ.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150