Виконком віддав парковки бізнес-партнеру тестя мера Чернігова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Чернігівської міської ради дозволив комунальному підприємству «Паркування та ринок» укласти договір з ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» про реалізацію пілотного проекту з впровадження системи автоматизованої оплати вартості послуг з паркування і контролю на майданчиках для паркування міста Чернігова.

  Вибори мера Чернігова 2020: офіційні результати голосування

  Про це написав активіст Олександр Гашпар на своїй сторінці у Фейсбук з посиланням на рішення виконкому від 18 листопада.

  Згідно з рішенням, розподілятися майбутній прибуток буде у співвідношенні 30% – комунальному підприємству, 70% – ТОВ «Чернігівська транспортна компанія».

  В рішенні виконкому вказано шість майданчиків для паркування, які будуть задіяні на першому етапі реалізації пілотного проекту (на кожному по 20 місць для паркування).

  Засновниками ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» є Євген Товчко, Вадим Єкименко, ТОВ «Сімбол транспорт» Олексія Колєснікова та Олега Терлецького, директор Артем Тарасенко.

  Артем Тарасенко є депутатом Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім», лідером якої є мер Чернігова Владислав Атрошенко.

  Євген Товчко очолює ТОВ «Комплексні будівельні системи», співзасновником якого є тесть мера Чернігова Тимофій Бичков.

  «Ви ФОП або юридична особа і теж хотіли б обслуговувати паркувальні майданчики в Чернігові на таких умовах? Вибачте, бо для цього треба бути депутатом Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім» і 65% статутного капіталу , якщо це юрособа, має належати бізнес-партнеру тестя Чернігівського міського голови. Інакше ніяк», – написав Гашпар, додавши, що у багатьох інших містах визначають операторів паркувальних майданчиків за результатами відкритих конкурсів, на які можуть податися будь-які суб’єкти господарювання, а не рішенням виконкому.

  Від «Наших грошей»

  В рішенні виконкому також зазначається, що «орієнтовний розмір інвестицій ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» становить не менше 6 млн грн.».

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150