У Хмельницькому поліцейський взяв “хабар”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хмельницькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом одержання неправомірної вигоди працівником правоохоронного органу (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

  У Хмельницькому поліцейський взяв "хабар"

  У липні цього року під час приватної розмови зі знайомим поліцейський дізнався, що той має намір відновити своє посвідчення водія, якого він був позбавлений за рішенням суду.

  Правоохоронець переконав чоловіка, що може допомогти у вирішенні цього питання за певну винагороду. Відтак, усвідомлюючи, що самостійно скласти іспит йому не вдасться, погодився на пропозицію. У серпні 2021 року після передачі 250 доларів США поліцейського було затримано. Обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150