Тримає готівкою 30 тисяч доларів, їздить на Audi A6 і має купу фур із причепами: що відомо про потенційного голову Закарпатської ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Новим головою Закарпатської ОДА нарешті може стати закарпатець. У четвер, 9 грудня, кандидатуру Віктора Микити погодив на цю посаду Кабінет міністрів України, пише Depo.Закарпаття.

  Віктор Микита тримає готівкою 30 тисяч д…

  Микита народився в с.Ільниці, що біля м.Іршава, кадровий офіцер СБУ. Одружений, разом із дружиною виховує двох синів і доньку. Працював на різних посадах в СБУ в різних регіонах, зокрема, в Донецьку, на Закарпатті, у Запорізькій області та центральному апараті СБУ. Як сказав сам Микита під час розгляду його кандидатури на Кабміні: “На даний момент я діючий співробітник Служби безпеки. Працював у різних сферах – і юристом, і в приватних підприємствах. Родом з Закарпаття, проблематика Закарпаття мені відома. Якщо буду призначений, своїм завданням бачу вирішення багатьох питань, в тому числі основні –  продовження президентської програми “Велике будівництво”, ковідна проблема і покращення вакцинації, третє питання – економічний розвиток регіону”.

  У декларації, яку Микита заповнив як кандидат на посаду голови ОДА, є відомості, що разом із дружиною вони мають будинок у с.Баранинці під Ужгородом площею 295,5 квадратних метрів, квартиру в Ужгороді площею 58,3 квадрати, дві невеликі земельні ділянки в Бараницях і одну в Ужгороді. Їздить Микита на Audi A6 2018 року випуску і тримає готівкою 30 тисяч доларів. З початку року він отримав у СБУ зарплату 561 498 грн. Разом із дружиною потенційний голова ОДА має у власності три фури, вантажівку і чотири причепи. Бізнесом займається саме дружина, яка з початку року заробила півтора мільйона гривень і стільки ж тримає готівкою.

  Погодження Кабміну – лише половина шляху до “Білого дому” Закарпаття, адже голів ОДА призначає своїм указом президент України. За два з половиною роки було вже кілька випадків, коли погодженого Кабміном потенційного голову Закарпатської ОДА “бракували” в Офісі президента.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150