До “Київавтодору” прийшли з обшуками представники прокуратури

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники прокуратури 8 грудня прийшли з обшуками в приміщення “Київавтодору” “за фактом заволодіння бюджетними коштами виділеними на закупівлю підмітально-прибиральних машин”.

  До "Київавтодору" прийшли з обшуками представники прокуратури

  Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає СТИК.

  “За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва та за оперативного супроводження СБУ у м. Києві та Київській області проводяться обшуки в приміщенні Комунальній корпорації «Київавтодор» у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю підмітально-прибиральних машин (ч. 5 ст. 191 КК України)”, — йдеться у повідомленні.

  За даними слідства, у 2020 році за результатами публічних закупівель «Київавтодор» уклав договір на постачання 12 підмітально-прибиральних машин на загальну суму близько 32 млн грн — по 2,6 млн грн за одиницю. При цьому до митного оформлення транспортні засоби були задекларовані з вартістю 1, 2 млн грн за одиницю.

  За ухвалою суду 8 грудня в офісних приміщеннях КП «Київавтодор» та фірми-постачальника, а також за місцями проживання фігурантів провадження провели обшуки.

  Слідчі шукали та вилучали фінансові документи щодо здійснених закупівель, які допоможуть встановити обставини вчинення кримінального правопорушення.

  Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150