Доброчесні одесити розпиляли майже чверть мільйона від чернівецького центру здоров’я

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уклав договір на закупівлю матів татамі із ТОВ «Ева-Лайн».

  Тендер на розробку фандрейзингової стратегії організації до 2023 року | Громадський Простір

  Сума договору становить майже 218,9 тис. грн, а позмагалась компанія із власним працівником, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  За контрактом замовили 320 матів які мають площу по 1 м2  кожен. Компанія-переможець також є виробником товару. Мати зроблені з полімеру із спеціальним шаром для амортизації та поверхнею Anti-Slide, яка запобігає ковзанню. Такі мати застосовуються для занять із тхеквондо, карате, гімнастики.  Місце доставки ‒ Чернівці, вул. Університетська 50. За цією адресою знаходиться обласний центр фізичного здоров’я та низка інших установ обласної ради та адміністрації, але жодної спортивної секції.

  Позмагались з «керівником»       

  Під час закупівлі ТОВ «Ева-Лайн» змагалось лише з приватним підприємцем Дмитром Бистрицьким, який також зареєстрований у Чорноморську, як і фірма-переможець. Учасники не торгувались на аукціоні, а пропозиція підприємця була на 1,2 тис. грн дорожчою.

  Дмитро Бистрицький втретє бере участь у публічних закупівлях і втретє не збирався перемагати, оскільки постійно змагається із ТОВ «Ева-Лайн» як технічний учасник.

  Електронна скринька Бистрицького dimaevaline@gmail.com, а мобільний телефон ‒+380683652796 є контактним для покупок у «Ева-Лайн». А сам Бистрицький на сайті фірми вказаний «керівником».

  Більше того, Дмитро Бистрицький вказаний як контактна особа ТОВ «Ева-Лайн» у цій закупівлі. А також навіть у власній ціновій пропозиції прямо пише, що представляє «Ева-Лайн».

  Про постачальника

  ТОВ «Ева-Лайн» зареєстровано у місті Чорноморськ (Одеська область). Його власниками є Владислав Славуцький та Геннадій Кравченко, а директором Северенчук Сергій. З початку 2021 року фірма отримала держзамовлень на 1 млн грн.

  Згідно з сайтом компанії, у березні 2020р. «Ева-Лайн» офіційно стала учасником Всеукраїнської мережі Доброчесності та Комплаєнсу UNIC. Це бізнес-мережа, що має на меті просування етичного та прозорого ведення бізнесу. Учасники Мережі зобов’язуються дотримуватися певних етичних принципів, серед них: «діяти чесно та у відповідності до чинного законодавства» та «створити чіткі правила поведінки та політики нетерпимості до корупції».

  На своєму сайті «Ева-Лайн» коментуючи подію вступу повідомляла, що «Надзвичайно раді отриманому статусу. Адже з моменту заснування компанії наша команда працює чесно, прозоро та неупереджено».

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150