Подарунок на Миколая? Городенківська міськрада придбала коштом громади дорогий смартфон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Городенківській міській раді, схоже, є суттєві проблеми з якісним зв’язком. Принаймні на таку думку наводить той факт, що міськрада придбала днями коштом громади сучасний смартфон Apple Iphone 11.

  ≡ Смартфон Apple iPhone 11 64GB Green (slim box) (MHDG3) – купити в Києві | ціни і відгуки

  Інформація про купівлю міститься на ресурсі електронних закупівель Zakupki.prom.ua, повідомляє СТИК з посиланням на Фіртку.

  Як зазначається, мобільний телефон Apple Iphone 11 128 Gb Городенківська міська рада придбала у фізичної особи-підприємця Віталія Семенюка за 23 200 гривень.

  Договір з підприємцем Городенківський міський голова підписав 25 листопада цього року.

  З приводу вказаної закупівлі вже з’явилися ті, хто не без сарказму жартує у соцмережах. Люди називають покупку подарунком очільникам Городенки до Дня святого Миколая.

  «Ой хто, хто Миколая лю-ю-юби-и-ить?..

  Тимчасово найняті громадою працівники, за кошти громади, вирішили придбати iphone 11, для потреб громади звичайно, бо на що ж іще?

  А ви були чемні, отримаєте подарунок від Миколая? Бо керівництво Городенківської ТГ, як бачите – було…», – написав у групі «Голос підпілля Городенка» у фейсбуці користувач Fedir Tuz.

  Кореспонденти Фіртки проаналізували актуальні ціни на смартфони. Середня ціна смартфону моделі Apple Iphone 11 128 Гб становить близько 21 тисячі гривень.

  Тож схоже на те, що Городенківська громада ще й переплатила за модну «іграшку» для очільників міста.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150